Manipulant Marfuri Cluj-Napoca

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea produselor din zona receptiei marfii si aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii conform legislatiei si specificului fiecarui departament;
- Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
- Manipularea si curatarea carucioarelor magazinului;
- Ordine si curatenie la locul de munca.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in activitatea comerciala constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
- Nivel ridicat de atentie, spirit de raspundere si de echipa;
- Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea desfasurarii unei activitati variate intr-un mediu cultivat si cu multiple posibilitati de dezvoltare in cadrul unei firme in continua expansiune.

Companie austriaca de familie intr-o continua expansiune de 15 ani in Europa Centrala si de Est, bauMax este lider in industria companiilor |Do-it-yourself|. Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata ¿i de a ajuta clientii la executarea proiectelor lor de constructii si bricolaj. Cu 122 filiale in 6 tari din Europa Centrala si de Est bauMax se numara printre primele 15 lan¿uri europene de bricolaj. bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.