Manichiura Pedichiura Tehnica

studio diva hair

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studio Diva Hair Art este o firma infiintata noua dar cu un colectiv tanar si cu experienta,dorim ca noua persoana care se va alatura noua sa fie plina de devotament seriozitate si o fire comunicativa
Partea de colaborare este avantajoasa va rugam sa tratati cu seriozitate oferta noastra!
0744456267

CERINTE

Persoana adaptabila sincera cu spirit de responsabilitate,capacitati superioare de comunicare cu clientii,dorim prestarea de serivii sa fie facuta din pasiune si placere nu de necesitate si lipsa de ocupatie ,acum firma divas hair art poate oferii servicii de inalta calitate cu produse profesinale,tocmai de accea cautam o persoana pe parte de colaborare (tehnician manichiurist,pedichiurist) pentru a putea migra clientii la toate serviciile

BENEFICII OFERITE

Scaunul de pedichiura care il punem la dispozitia dvoastra este SPA cu masaj in 5 puncte reglabil in functie de dorinta tipului de masaj,incalzire la spate reglabila si hidromasaj la picioare in 4 puncte,masa de manichiura:este din sticla dotata cu aspirator,sursa de lumina,lampa uv pentru unghii,spatiu de depozitare pt materiale(sertare) rafturi suspendate pentru oje),

O companie noua cu un trecut activ,despre care putem spune multe ,avem o echipa format dintr un personal tanar si cu perspectiva,ceea ce facem se numeste pasiune!
Noul concept se bazeaza e seriozitate srvicii de inalta calitate prestate cu produse de inalta calitate si un raport calitate pret ridicat!
Iar incepand cu noi ceea ce iti doreai este acum realitate!!