Manager Resurse Umane cu limba germana Cluj (MRUBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si imbunatateste procesul de selectie si recrutare;
- organizeaza procesul inregistrarii documentelor angajatilor pentru o buna desfasurare a colaborarii;
- mentine relatia cu institutiile de stat;
- organizeaza traininguri la nivel de companie pentru motivarea personalului;

CERINTE

- licentiat al facultatii de Management, Marketing, Psihologie, Comunicare sau domenii inrudite;
- minim 3 ani experienta in domeniul resurselor umane, de preferat intr-o companie multinationala cu minim 500 angajati;
- cunostinte obligatorii de limba germana;
- cunostinte foarte bune ale Codului Muncii, prodedurilor si regulilor din Romania;
- prezinta avantaj cunoasterea unui soft de recrutare;
- persoana responsabila, bun negociator;
- rezident in Cluj sau zona Clujului.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Manager Resurse Umane pentru judetul Cluj.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov