Manager Restaurant - Pep & Pepper, Cluj!

Bio Box SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experimentat in conducerea/ coordonarea unei echipe
- un bun lider
- proactiv si atent la detalii
- responsabil si dinamic in ceea ce priveste interactiunea
- inclinat spre multitasking si comunicare asertiva

CERINTE

- implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si servire a produselor
- intocmirea rapoartelor verbale si scrise conform termenelor stabilite de catre conducerea Salad Box
- conducerea si gestionarea restaurantului precum si a angajatilor
- gestionarea stocurilor existente si inventarierea lor periodica
- deschiderea si inchiderea restaurantului, precum si completarea zillnica a diferitelor registre interne
- comunicare eficienta cu clientii, echipa si superiorii
- promovarea valorilor si produselor companiei
- formarea si coordonarea echipei

BENEFICII OFERITE

- contract de munca nedeterminat
- formare profesionala de specialitate
- pachet salarial motivant + crestere salariala in functie de adaptare/ performante
- bonuri de masa