MANAGER PROIECT

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste caietele de sarcini pentru contractarea proiectarii si pentru faza de executie a lucrarilor
- urmareste realizarea proiectului prin raportare la cerintele din faza de proiectare
- se implica in obtinerea avizelor si autorizatiei de constructie
- colaboreaza cu merceologul in vederea achizitiei materialelor necesare executiei lucrarilor
- participa la negocierile cu executantii/furnizorii/prestatorii

CERINTE

- studii tehnice, Facultatea de Constructii
- experienta in domeniu min.5 ani
- rezistenta la efort fizic si intelectual
- disponibilitate la deplasari
- bune abilitati de comunicare si negociere
- bune abilitati de planificare
- bune abilitati de utilizare a programelor: Ms Office, Ms Project, Internet Explorer

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitati de avansare

Smart Training asista asista importanta firma care se ocupa cu dezvoltarea imobiliara, in selectia pentru postul de: MANAGER PROIECT