MANAGER DE PROIECT

EVOLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii universitare;
- experienta lunga de programare/dezvoltare în urmatoarele domenii:
C++, Visual C++, DCOM, MFC, .NET, UML sau
Java, J2EE, EJB, XML, UML, SQL;
- experienta de min. 2 ani în conducerea de proiecte de dezvoltare;
- cunoasterea limbilor maghiara, engleza si germana.

BENEFICII OFERITE

- Salariu oferit: negociabil
- pachet de salarizare foarte atractiv;
- asistenta de relocare pe timpul lucrarilor în strainatate;
- posibilitatea de a însusi experienta în proiecte software de dimensiune mare;
- posibilitati de dezvoltare profesionala în cadrul unei companii dinamice, internationale.

Evoline is a leading outsourcing and offshoring company in software development and systems engineering, established in 2000 in Cluj and Tirgu Mures, the most important urban centers of Transylvania.
We are a Siemens partner company and a main supplier for evosoft Hungary Ltd. (www.evosoft.hu), the fourth biggest Hungarian outsourcing company, alongside which we participate in huge Siemens projects.