Magic Puppet (Cluj-Napoca) recrutează ASISTENT PR și COMUNICARE

Asociația Magic Puppet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cine suntem? Trupă indepedentă de teatru de păpuși, fondată de actori profesioniști, din dorința de a aduce o schimbare în plan local, în ceea ce privește educarea copiilor prin intermediul spectacolelor de magie, experimente științifice, păpușerie și ventrilocie. Suntem recunoscuți pentru numeroase inițiative independente și 9 spectacole de teatru de păpuși realizate în ultimii patru ani.
Te pasionează artele spectacolului? Îți dorești să înveți mai multe despre domeniul educațional? Ești student sau proaspăt absolvent și îți dorești un job flexibil?
Important: activitatea Magic Puppet se desfășoară în mai multe județe din Transilvania.
Ți-ai făcut curaj?
Atunci asteptăm CV-ul tău + scrisoare de intenție aici: magicpuppet13@gmail.com pâna la data de 15 martie 2017.
Persoană de contact: Adriana Laslo - 0758636489.

CERINTE

Așteptările noastre de la viitorul membru Magic Puppet:
Să fie o persoană organizată și responsabilă.
Să aibă abilități excelente de comunicare.
Să aibă cunoștințe de bază despre promovarea în mediul online.
Să fie motivat să învețe mai multe despre educație prin intermediul artei.
Să fie dispus să lucreze de acasă sau din orice alt mediu cu acces la internet.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim viitorului membru Magic Puppet:
Mediu de lucru creativ și divers.
Program flexibil de lucru, part-time și independență în muncă.
Câștiguri financiare motivante în funcție de rezultate.
Pachet logistic și instruire de start.
Oportunitate de dezvoltare personală și profesională în domenii multiple.

Companie de teatru privată ce își desfășoară activitatea în domeniul teatrului de păpuși, magiei, animației s.a.