Logistic Controller (Cod LOG CON TD)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea zilnica/saptamanala a rapoartelor operative
- Monitorizarea costurilor/verificarea periodica a bugetului
- Intocmirea raportarilor lunare trimestriale si anuale
- Participarea la elaborarea planului anual de investitii
- Asigurarea unui flux continuu de informatii catre departamentele centrale

CERINTE

Cunostinte de limba germana - nivel avansat;
Studii superioare in domeniul economic;
Cunostinte avansate de operare MS Office (Excel, Word, Powerpoint);
Experienta in lucrul cu bazele de date/Hyperion;
Experienta in SAP (FI/CO) este un avantaj;
Respectarea termenelor, putere de decizie;
Persoana dinamica, proactiva.

Grupul Kaufland se numără printre cele mai mari companii de retail din Europa şi este un angajator dinamic şi dedicat.
Seriozitatea, deschiderea şi performanţa se asociază cu mediul nostru de lucru.
Noi oferim angajaţilor noştri măsuri efective de dezvoltare profesională, precum
şi programe interne în vederea unei calificări superioare.
Formarea continuă reprezintă un instrument obligatoriu pentru atingerea permanentă a succesului.

Doriţi să vă alăturaţi unei echipe de succes ?

Atunci vă rugăm să ne trimiteţi scrisoarea de intenţie şi CV-ul dumneavoastră.

Numai candidaţii selectaţi pentru interviu vor fi contactaţi.