KEY ACCOUNT REPRESENTATIVE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu clientii firmei;
- mentine relatia cu furnizorii, reprezentantii firmelor de transport si cei ai institutiilor statului;
- organizeaza munca angajatilor filialei;
- administrarea bugetelor filialei;
- organizarea activitatilor de transport al marfurilor;
- analiza stocurilor existente, previzionarea necesarului de marfa si realizarea comenzilor necesare.

CERINTE

- experienta peste 2 ani, preferabil in domeniul vanzarilor;
- studii superioare, preferabil studii tehnice;
- afinitati pentru domeniul tehnic;
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- foarte bune abilitati de operare calculator;
- excelente abilitati de comunicare, planificare si organizare;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala;
- posibilitati de instruire;
- masina de serviciu, telefon mobil, bonusuri.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Clientul nostru este firma EUROPAPIER ROMANIA unul dintre cei mai mari comercianti de hartie si cartoane din Romania.
EUROPAPIER ROMANIA este parte a grupului EUROPAPIER AG care este cel mai mare furnizor de hartie din Europa Centrala si de Est, cu filiale in 14 tari europene.