Jurist managementul riscului pentru sediul central

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Elaborare/ întocmire de documente specifice dosarelor de cercetare
 Întocmirea/ completarea dosarelor de cercetare
 Analiza d.p.d.v. juridic a diverselor documente (interne sau externe)
 Gestionarea bazei de date specifice managementului riscului de fraud¿
 Elaborare de rapoarte specifice c¿tre conducere
 Alte activitati specifice direc¿iei managementul riscului

CERINTE

 Studii superioare in domeniul juridic
 2 ani experienta ca jurist
 Cunostinte de asigur¿ri, constituie avantaj
 Bun¿ cunostere a limbi franceze sau engleze
 Capacitate de analiza si sinteza
 Bune abilitati de comunicare si relationare
 Abilitati de organizare a activit¿¿ii proprii ¿i a documentelor
 Initiativa
 Bune cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

 Un mediu de lucru dinamic ¿i profesionist
 Cursuri de pregatire profesionala
 Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA