JURIST- Cluj Napoca

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru o companie care ofera servicii de investitii financiare.

-conceperea, redactarea si avizarea tuturor actelor juridice incheiate de organizatie cu alte persoane, fizice sau juridice;
-furnizarea de consultanta conducerii companiei cu privire la diferite proiecte de lege si acte normative ce reglementeaza organizarea si functionarea acesteia si in orice alta problema de natura juridica in care este implicata organizatia.
-asigurarea actualizarii documentatiilor de specialitate in conformitate cu modificarile survenite in legislatie.
-informeaza conducerea companiei asupra noilor modificari legislative si implicatiile acestora;
-solutioneaza din punct de vedere legal problemele aparute in activitatea companiei;

CERINTE

Cerinte
-studii universitare de specialitate;
-cunostinte limba Engleza - nivel avansat;
-implicare in realizarea sarcinilor,organizare;
-abilitati de comunicare si munca in echipa;
-cunoasterea unor notiuni de contabilitate constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Salariu atractiv;
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.