Jurist

ELECTROGRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea si verificarea documentelor conform normelor legale in vigoare.
Mentinerea relatiei cu institutiile specifice de control.
Intocmirea si verificarea contractelor comerciale.

CERINTE

Studii superioare de drept.
Bune cunostinte de legislatie comerciala, legislatia muncii, drept civil si administrativ.
Constituie avantaj experienta in consilierea juridica a societatilor comerciale.
Bune cunostinte de operare calculator (MS Office).
Personalitate puternica si volitiva.
Abilitati de comunicare, relationare si negociere.
Capacitate de analiza si sinteza.
Responsabilitate, buna etica a muncii.

BENEFICII OFERITE

Cursuri de instruire in functie de necesitati.
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare.
Salarizare motivanta corelata cu performanta.

Electrogrup SA ofera din 1997 servicii de calitate in retele electrice si telecomunicatii. Portofoliul de lucrari include proiectare si executie de instalatii si retele electrice, constructii de infrastructura si instalare in telecomunicatii mobile, proiectare si executie de retele de fibra optica.
Va invitam sa vizitati www.electrogrup.ro