JURIST

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura asistenta juridica si urmareste respectarea legalitatii in activitatea companiei
- Informeaza conducerea companiei asupra noilor modificari legislative si implicatiile acestora
- Reprezinta societatea in instanta si solutioneaza din punct de vedere legal problemele aparute in activitatea companiei
- Raspunde de toate actele firmei in legatura cu care face demersuri legale la organele de jurisdictie competente
- Isi asuma raspunderea in legatura cu banii incasati pentru plata taxelor judiciare, onorariilor si a altor sume inerente procesului de justitie

CERINTE

- Studii superioare juridice (Facultatea de Drept)
- Experienta relevanta pe un post similar
- Cunoasterea unor notiuni de contabilitate constituie avantaj
- Cunoasterea unei limbi straine, de preferinta limba engleza
- Excelente abilitati de comunicare, putere de concentrare si capacitate de sinteza
- Demn de incredere, devotat companiei
- Bune cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru competitiv

Smart Training a fost fondata in 2002 si activeaza de atunci cu succes pe piata Clujului si nu numai. Principalul sau scop a fost de a oferi servicii profesioniste de instruire de personal, la standardele impuse de piata internationala de Resurse Umane, care sa contribuie la dezvoltarea afacerilor clientilor. Succesul pe care l-au avut programele de training a condus la extinderea domeniului de activitate. Din vara anului 2003 au fost demarate doua activitati noi: Recrutare si selectie de personal si Consultanta de afaceri. Eforturile noastre se indreapta intotdeauna catre gasirea celor mai bune solutii de care au nevoie clientii nostri.
Responsabili pentru succesul pe care l-am obtinut in domeniile in care am activat sunt membrii echipei Smart si profesionalismul lor.

SMART TRAINING asista firma clujeana in plina ascensiune, ce are ca obiect principal de activitate dezvoltarea imobiliara, in selectia pentru postul de JURIST