JURIST

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

JURIST; LOCATIA : CLUJ-NAPOCA

-Absolvent studii superioare juridice, economice
- Cunoștințe solide de drept
- Abilități de comunicare și relaționare cu clienții
- Planificare și organizare
- Rezistență la stres, persoană aptă să facă față termenelor limită
- Atenție la detalii
- Flexibilitate, creativitate, spirit de echipă

CERINTE

Cunostinte de limba maghiara (vorbit, scris, citit)
Experienta de minim 3 ani in calitate de jurist
Constituie avantaj experienta in achizitii publice
Cunostinte de operare calculator
Permis de conducere categoria B
Cunostinte de limba engleza si de limba germana (constituie avantaj)

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu

Specialist resurse umane
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu