Practica Gratuita HR

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Suciu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea servicilor specifice mediului de afaceri;
- Intocmirea bazelor de date cu clientii cabinetului;
- Promovarea servicilor cabinetului
- Intretinerea relatilor cu clientii cabinetului
- Realizarea materialelor pentru formarea HR

CERINTE

- Creativitate, implicare, seriozitate
- Entuziasm fata de domeniu HR
- Simtul organizatoric si al responsabilitatii
- Abilitati de comunicare verbala si scrisa
- Cunostiinte ale utilizarii PC`ului

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a invata cum sa aplici toate cunostintele domeniului HR, pe care le-ai dobandit de alungul timpului
- Feedback consecvent asupra actiunilor tale
- Munca stimulanta intr-un mediu placut, organizat si flexibil
- Contract de voluntariat

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane. Va asteptam de la luni pana vineri intre orele 9-19 pe str Motilor nr 35 , ap 1b