Internship in Resurse Umane

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Suciu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Internship desfasurat in perioada 15 noiembrie-30 ianuarie;
-dezvoltarea serviciilor specifice mediului de afaceri;
-intocmirea bazelor de date;
-promovarea serviciilor cabinetului;
-realizarea materialelor pentru formarea HR;
-alocarea si gestionarea resurselor pentru trainning si workshop.

CERINTE

-studii superioare finalizate sau in curs de desfasurare;
-limba engleza nivel avansat;
-nivel mediu de operare PC (pachet Office, Excel)

BENEFICII OFERITE

Daca vrei sa acumulezi experienta profesionala in domeniul Resurselor Umane intr-un cadru captivant, esti omul potrivit ca sa aplici pentru acest internship!

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane. Va asteptam de la luni pana vineri intre orele 9-19 pe str Motilor nr 35 , ap 1b