INGINER VANZARI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta si promoveaza produsele conform strategiei de vanzari a firmei;
- mentierea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii din portofoliu;
- intocmirea ofertelor si negocierea contractelor din punct de vedere tehnic si comercial;
- urmarirea derularii contractelor, impreuna cu departamentul tehnic;
- participa la realizarea de studii de piata pentru produsele promovate;

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta in vanzari de produse tehnice minim 2 ani
- cunostinte tehnice in domeniul masinilor si instalatiilor pentru industria alimentara
- orientare catre clienti
- abilitati de comunicare si negociere
- cunostinte avansate de limba engleza
- excelente abilitati de operare PC (Office, Internet)
- disponibilitate la deplasari
- permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos
- posibilitati de instruire si promovare

Smart Training, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista lider mondial in comercializarea de utilaje si linii tehnologice pentru industria alimentara, farmaceutica, chimica, petrochimica si protectia mediului in selectia postul de: INGINER VANZARI.