Inginer Constructor - Manager Vanzari Cluj

DC Skope Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata (5 judete)
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii tehnice conform nevoilor lor
- activitati de ofertare, negociere si incheiere a contractelor
- monitorizarea derularii contractelor si realizarea activitatilor post-vanzare (preluarea si rezolvarea problemelor de la clienti, urmarirea incasarilor, etc)
- activitati de raportare specifice postului

CERINTE

- absolvent al facultatii de constructii
- minim 2 ani experienta in domeniul contructiilor (executie, proiectare-ofertare, vanzari)
- bun cunoscator AutoCAD si al pachetului Office
- cunoasterea limbii engleze
- bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- persoana organizata, orientata spre rezultate
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- venit motivant (salariu fix + comision din vanzari)
- masina, laptop, telefon

Consultanta in management si solutii integrate de Resurse Umane.