Information Monitor / Cercetare de piata

IBC focus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru noi, acest post este foarte important. Munca ta se va vedea direct in calitatea serviciilor oferite clientilor nostri.

Vor fi 2 responsabilitati principale:
1. Vei contacta telefonic diverse firme si persoane de decizie implicate in constructii pentru a cerceta informatii de piata despre proiectul lor

2. Lucrul pe calculator: vei monitoriza presa si vei introduce intr-o baza de date informatii despre proiecte de constructii

CERINTE

Pentru noi, cel mai important este sa castigam in echipa pe cineva cu atitudine foarte deschisa: sa zambesti, sa iti placa sa te faci util(a), sa doresti sa inveti, chiar daca e din propriile greseli. Nu e necesar sa ai studii superioare: noi suntem convinsi ca potentialul unui om sta in atitudinea sa, nu in diplomele detinute.

Pentru a te invita la interviu, este esential:
- sa locuiesti in Cluj-Napoca sau in apropiere
- sa cauti un job full-time
- sa ai dexteritate in lucrul cu Microsoft Excel si Windows

Daca intr-adevar esti persoana potrivita, inseamna ca esti:
- atent(a) la detalii: observi cu usurinta aspecte ce ies dintr-un tipar definit
- ai abilitati de comunicare verbale bune: poti purta o conversatie si in situatii problematice
- esti capabil(a) sa extragi informatiile esentiale dintr-o conversatie si sa le transcrii intr-un mod inteligibil

Cu ce se ocupa IBC? Foarte pe scurt: IBC este o companie 100% de marketing care ofera instrumente de vanzari&marketing firmelor din domeniul constructiilor.. Mai detaliat: oferim diverse servicii - incepand de la date despre tot ce se construieste in Romania pana la campanii generatoare de comenzi pentru clientii nostri. Si mai detaliat: vezi pe www.ibcfocus.ro sau da o cautare pe google dupa IBC Focus...