Graphic Designer in Cluj-Napoca

ALIRIA STUDIOS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea configuratiei de baza de design, urmarind cerinte specifice si detalii materiale cu privire la stil si marime, fotografii, grafica, animatie, video si sunet
Asigurarea unui continut accesibil si logic
Recomandarea de imbunatatiri daca este necesar
Urmarirea sfaturilor liderului in indeplinirea task-urilor stabilite
Crearea, administrarea, implementarea elementelor online, incluzand bannere publicitare, vouchere, imagine de brand-uri, etc
Realizarea unei configuratii dinamice vizuale pentru modificarile frecvente in design-ul site-urilor
Executie DTP cand este necesar
Retusarea fotografiilor

CERINTE

Cunosterea tehnicilor de design, instrumentele si principiile generale necesare productiei de materiale publicitare
Cunoasterea de software pentru design grafic (Photoshop, Illustrator, Flash, etc)
Intelegerea productiei media, raspandirea de tehnici si metode (scrise, orale sau vizuale)
Abilitatea de a comunica impreuna cu echipa pentru a transmite informatii efectiv
Atentia la detalii, rezolvarea de probleme
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

Trimite-ne un CV actualizat impreuna cu portofoliul tau la jobs0608@gmail.com, iar daca ne-ai convins sa te angajam, vei avea parte de:

Un pachet salarial atractiv
Formare profesionala
Oportunitati de promovare
Conditii de munca la standarde europene
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si profesionista