Grafician

Network Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de web design cauta angajat pentru munca la distanta 8 ore pe zi.
Activitati principale:
Creare Newslettere si cataloage, creare grafica pentru ambalajul produselor noastre, intretinerea siteurilor noastre, creare siteuri noi.
Avantaje:
- Experienta in crearea paginilor responsive
- cunoasterea cadru PHP
- Avantaj daca nu reprezinta o problema utilizarea programului JavaScript
- Avantaj cunoasterea literaturii engleze

Aplica la acest job:
Asteptam cv-uri la adresa de mail job@pole.ro
Sunt acceptate doar acele CV-uri impreuna cu Link catre portofoliu

CERINTE

Necesar:
- experianta in domeniu, creativitate, ingeniozitate si precizie in lucru
- capabil sa lucreze in echipa dar si individual
- cunostinte foarte bune Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw , InDesign, etc
- respectarea termenelor limita chiar daca sunt mai multe proiecte in curs de procesare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant

S.C Network Systems S.R.L. este o companie care se anexeaza pe construirea celor mai bune solutii pentru piata online, portaluri si website-uri cu volum mare de vizitatori, utilizand ultimele tehnologii disponibile si cele mai noi concepte, cum ar fi streming audio/video.