Gestionar SAP

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza sistematic si cronologic datele privind stocurile in sistemul informatic de gestiune
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- Elaboreaza documentele pentru intrarea si iesirea marfii din depozit
- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Efectueaza fizic receptia a marfii la intrarea in magazie
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
- Efectueaza transferurile de marfa din stocul central
- Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege
- Verifica facturile la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare
- Experienta pe un post similar
- Abilitati de operare cu un program informatic de gestiune
- Utilizarea programului SAP constitue avantaj
- Cursuri de pregatire: legislatie, gestiune stocuri (avantaj)
- Persoana organizata, serioasa, fara cazier judiciar
- Cunoasterea pieselor constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
bonuri de masa

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.