Gestionar depozit - materiale de constructii

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam gestionar pentru depozitul de materiale de constructii Ambient din Someseni.

Cautam o persoana care sa administreze/gestioneze anumite raioane din cadrul depozitului de materiale de constructii.
- gestiune marfa;
- gestionare echipa;
- aranjare marfa;
- identificare nevoi clienti;
- vanzare.

CERINTE

Absolvent de liceu;
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
Bune cunostinte de operare PC;
Experienta pe un post similar de minimum 6 luni;
Experienta in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant;
bonuri de masa;
bonusuri de performanta;
zile suplimentare la concediul de odihna in functie de vechimea in companie;
posibilitatea de a achizitiona produse si servicii cu preturi preferentiale;
mediu de lucru placut;
cursuri de calificare / recalificare.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.