Gestionar depozit mat ctii

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Asigura depozitarea corecta a marfurilor
– Verifica stocul de marfuri si intocmeste necesarul de marfa
– Ordoneaza rafturile pe categorii si tipuri de produse
– Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente
– Ofera consultanta clientilor in vederea comercializarii produselor din portofoliul firmei
– Preia si pregateste comenzile clientilor
– Optimizeaza debitarea anumitor categorii de produse (pervaze,profile,etc)
– Pregateste marfa pentru distributie
– Ajuta clientii la incarcarea marfii in autovehicul daca e cazul
– Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele

CERINTE

– Cunoasterea materialelor de constructii
– Cunoasterea produselor pentru tamplarie din PVC si aluminiu
– Abilitati bune de operare pe calculator (pachetul MsOffice nivel mediu-avansat)
– Experienta in comert, abilitati bune de vanzare si relationare
– Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi
– Atitudine pozitiva si procativa
– Orientare catre client si solutii
– Abilitati bune de organizare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, acces gratuit la sala de sport),training-uri de vanzari si produse.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.