GESTIONAR CONSUMABILE AUTO - Cautam persoane dinamice, capabile de implicare in munca lor si dornice sa activeze intr-un mediu de lucru profesionist, orientat pe dezvoltarea continua a celor care intra in echipa noastra.

C&M JELER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati/ beneficii:

- asigura gestiunea fizica si scriptica a stocului de marfa
- asigura miscarea stocurilor si efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- efectueaza comenzi in functie de necesar
- se asigura de etichetarea corecta a produselor cu traducerile corespunzatoare
- expediaza marfa catre clienti
- raspunde de acuratetea inregistrarilor (sistematica si cronologica)

CERINTE

- persoana riguroasa, organizata cu simtul raspunderii
- cunoasterea legislatiei in domeniul gestiunii
- cunostinte avansate de operare calculator- excel, programe de gestiune - mentor
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu-bun
- permis de conducere cat. B
- bune abilitati de comunicare
- dorinta de a invata si implementa metode noi de lucru

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performanta
Telefon mobil
Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
C&M JELER S.R.L. este unic importator si distribuitor de consumabile pentru service-uri auto al liderului pe piata europeana KENT ATOMOTIVE.
KENT este prima alegere pentru atelierele de profil, service-uri, ateliere de reparatii etc.

Unic importator si distribuitor al liderului pe piata europeana, KENT AUTOMOTIVE, de consumabile pentru service-uri auto.