Frigotehnist - Sisteme de ventilatie

ISS Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la lucrari de interventii si intretinere acolo unde este solicitat
- Depaneaza instalatii electrice, agregate frig si automatizari
- Diverse operatii de specialitate

CERINTE

- Absolvent de invatamant superior/mediu (profil instalatii electrice, electrotehnic, electroenergetic)
- Experienta de minim 3 ani reprezinta un avantaj
- Permis de conducere obligatoriu
- Bun cunoscator al materialelor si echipamentelor electrice
- Dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala
- Disponibilitate la deplasari
- Autorizarea ANRE reprezinta un puternic avantaj
- Reprezinta un mare avantaj cunostiintele si practica in intretinerea instalatiilor sanitare, termice, de climatizare si de tratare a aerului.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant (salariu de baza, tichete de masa, abonament de trasport decontat, bonusuri in functie de rezultate)
- Posibitate de dezvoltare in cadrul companiei

ISS este unul dintre cele mai mari grupuri de firme din domeniul serviciilor de management al locatiilor, lider de piata in majoritatea tarilor din Europa, Australia, Asia si America de Sud. In fiecare dintre cele 49 de tari in care isi desfasoara activitatea ISS, importanta organizatiei locale reprezinta un element esential atat in cresterea afacerii, cat si a valorii, creand individualitate si proprietate.
ISS a intrat pe piata romaneasca in anul 1994 si este acum unul dintre cei mai mari furnizori de servicii integrate de management al locatiilor, cu o cifra de afaceri anuala de 8 milioane euro si cu un numar de peste 1400 angajati.
Pentru mai multe detalii va rugam vizitati site-ul nostru: www.ro.issworld.com