Frezor CNC

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma STARJOBS angajeaza frezor CNC.

Acest operator ar urma sa opereze masini de frezat cu 3, 4 axe cu controlere CNC: Fanuc si Fagor

Alte responsabilitati:
Stabilirea metodei de frezare, pregatirea frezei, executa piese prin frezare normala, executa lucrari de frezare recuperarea materialelor rezultate din prelucrare, aprovizionarea locului de munca cu materiale si semifabricate.

CERINTE

Cerinte:
Minim 1 an experienta pe un post similar
Diploma de calificare constituie avantaj
Seriozitate, profesionalism

Locul activitatii: Cluj-Napoca

BENEFICII OFERITE

Salarul oferit este in functie de cunostintele si aptitudinile profesionale ale angajatului de la 1500 – 2500 Ron NET + bonuri de masa + asigurare + decontarea unei linii de transport in comun zona metropolitana.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu