Fotograf/Editor fotograf pt. evenimente

sc.recordmedia.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- 4 evenimente pe luna in cluj sau in transilvania
- 4 ore/zi la sediu editare albume

CERINTE

- experinata in fotografiat de eveniment, minim 6 luni
- serios, amabil
- cunoasterea programului de editare Photoshop

BENEFICII OFERITE

- prima de craciun
- prima de pasti
- prima de concediu
- prima de vechime
- alte premi
- decontare transport.

Mulţumită creativităţii artistice, a spontaneităţii şi a pasiunii noastre pentru frumos, fotografiile şi înregistrările video pe care le realizăm ajung să reflecte trăirile specifice fiecărei ocazii. Echipamentele pe care le folosim sunt de cea mai bună calitate, ceea ce înseamnă un plus de garanţie pentru toţi clienţii noştri.

Recordmedia vă oferă servicii foto şi video profesionale, de înaltă calitate, pentru orice ocazie sau eveniment. Noi suntem alături de dumneavoastră în momentele speciale, oferindu-vă posibilitatea de a retrăi oricând bucuria şi emoţiile clipelor care contează. Pentru că, la Recordmedia, preţuim frumosul fiecărui zâmbet şi artisticul fiecărui prilej de sărbătoare.