Export sales manager

Kerekes&Co Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

area sales manager pentru Europa de Est: Ungaria, Bulgaria, Slovacia
Prospectare piata
Ofertare clienti din Ungaria,Bulgaria si Romania sau alte tari stailite de comun acord si urmarirea procesului de vanzari

CERINTE

Persoana dinamica si motivata
Vorbire limba romana, engleza si maghiara fluent scris si vorbit
Experienta in vanzari poate constitui avantaj
Abilitati de comunicare foarte bune.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu, comison din vanzari si telefon de firma.

Firma noastra se ocupa de vanzari masini-unelte pentru industria de prelucrari mecanice.

Exportam in tari cum ar fi Ungaria,Slovacia, Bulgaria.

Oferim clientilor nostri masini-unelte si serice pentru acestea.

Masini iunelte oferite :

-strung cnc

-centru de prelucrare

-masina de debitat cu jet de apa

-masina de debitat cu laser

-strung conventional

-freza conventionala

Comenzi numerice Fanuc, Siemens ,Heidenhain

Brandul nostru este Werner Machine Tools

ww.cncmarket.ro