expert fonduri structurale - scriere si implementare proiecte

SC NET BRINEL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- Intocmirea documentatiei pentru obtinere finantari nerambursabile proiecte finantate prin intermediul fondurilor structurale;
- Pastrarea relatiei cu echipele de implementare in cadrul proiectelor demarate
- Implementarea si monitorizarea proiectelor cu finantare nerambursabila.
- Intocmirea documentelor finale si predarea lor la timp;
- Oferirea de suport in intocmirea planului de afaceri pentru obtinere fonduri nerambursabile
- Identificarea de oportunitati de finantare pentru IMM-uri

CERINTE

Experienta in elaborarea a minim 3 documentatii de finantare
- Experienta in implementarea a minim 2 proiecte finantate din fonduri nerambursabile
- Studii superioare in urmatoarele domenii: economie, relatii internationale, studii europene, istorie, stiinte politice, administratie publica;
- Cunostinte de management de proiect;
- Cunostinte de Microsoft Office;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Capacitate de analiza si atentie la detaliu;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru placut

BRINEL S.A. este lider pe piata solutiilor IT, prezenta din anul 1991 in industria tehnologiei informatiei din Romania, avand sediul central in Cluj-Napoca.
In prezent BRINEL este un Centru de competenta IT pentru solutii de inalta calitate - System Integrator, Dezvoltator de Software si Producator de calculatoare: ALPIS - brand national.
Certificatele obtinute de angajati, parteneriatele strategice incheiate cu companii IT de varf la nivel mondial precum HP, Microsoft, Allied Telesyn, CITRIX si relatiile foarte stranse cu IBM, Intel, LG, QDI, CISCO, Avaya Communications, Apacer, proiectele IT pe care le-am implementat, calitatea produselor si serviciilor pe care le-am oferit in ultimii 16 ani ne-au ajutat sa actionam eficient in fata tuturor provocarilor pe piata romaneasca de IT.