Expert contabil

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- Este responsabil pentru caracterul complet şi corectitudinea documentelor contabile întocmite/revizuite, în conformitate cu prevederile legislative în vigoare;
- Asigura legatura cu institutiile de stat; asigura indeplinirea la termen a obligatiilor companiei fata de bugetul statului si terti in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare
- Efectuează înregistrarea documentelor contabile în programul informatic utilizat;
- Inchiderea balantei de verificare si a bilantului
- Intocmeste rapoarte financiare

CERINTE

Candidatul ideal
- studii superioare finalizate;
- limba maghiara – avantaj;
- capacitate de planificare eficientă a activităţii;
- atenţie sporită şi concentrare pe detaliu;
- abilitatea de a indeplini la termen task-urile primite;

Asteptam cv-urile dumneavoastra la adresa de mail: judith.gyorfi@starjobs.eu

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare