EXPERT ASISTENTA TEHNICA - Directia Economica, COD: DE- AT

AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatile de elaborare a rapoartelor pt contractele de asitenta tehnica si de servicii incheiate cu Autoritatea de Management POR / AC
- participa la elaborarea cererii de finantare din AT POR
- monitorizeaza contractele de asistenta tehnica si de servicii ?ncheiate cu AM POR / AC
- asigura transmiterea raportarilor aferente contractelor de asistenta tehnica si servicii incheiate cu AM POR / AC
- participarea la intocmirea raportului anual legat de contractele de asistenta tehnica si servicii

CERINTE

- studii superioare cu profil economic
- cunostinte de contabilitate de gestiune
- experienta in activitate de raportare, de elaborare rapoarte tehnice (formulare de specificatii tehnice pentru elaborarea cererilor de finantare de asistenta tehnica)
- cunostinte de managementul proiectelor
-cunostinte de achizitii publice
- capacitatea de a lucra in echipa
- abilitati de comunicare
- excelenta cunoastere a limbii engleze
- cunostinte avansate de utilizare PC
- abilitati de organizare reuniuni

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare personala si de dezvoltare a carierei

Agentia de Dezvoltare Regionala Nord-Vest prin competentele sale de planificare strategica este forta motrice care sustine dezvoltarea comunitatilor locale, fiind puntea de legatura intre acestea, autoritatile nationale si institutiile europene.
IMPLICAREA, PARTENERIATUL si COMUNICAREA sunt valorile ce stau la baza indeplinirii misiunii noastre. Managementul ADR Nord-Vest promoveazs Initiativa personala si Inovarea, Profesionalismul, Transparenta si Dezvoltarea competentelor angajatilor.