EXPERIENTA SOLIDA IN ADMINISTRATIE

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm colaborator part-time, cu cel puțin zece ani de experiență în domeniu administrativ, disponibilitate imediată, competențe limba italiană (vorbit) nivel mediu, pentru sediul firmei noastre din Cluj-Napoca.

CERINTE

Profilul ideal al candidaților ar fi: persoană cu cel puțin zece ani de experiență practică în domeniul administrativ și contabilitate (experiența vastă și consolidată în domeniu mai relevantă decât studiile de specialitate); cunoștințe italiană vorbit nivel mediu; experiență directă în raporturi comerciale cu clienți străini din UE, experiență directă în raporturi administrative cu clienți străini din UE; disponibilitate imediată pentru munca în regim part-time, persoană serioasă, competentă, comunicativă, capacități organizatorice elevate.

BENEFICII OFERITE

Vă rugăm să trimiteți CV-ul însoțit de scrisoare de intenție la adresa email: cluj@fspglobal.com.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.