Executive Assistant

Sc Smart Hr Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Inlocuirea managerului in intalnirile business
Participarea la sedintele de bord
Gestionarea cererilor pentru interviuri de presa
Conservare timpului managerului prin citirea, cercetarea și rutarea corespondenței; scrisori și documente de redactare; colectarea și analizarea informațiilor; inițierea telecomunicațiilor.
Planificarea și programarea întâlnirilor, conferințelor, teleconferințelor și călătoriilor.
Reprezintă managerul prin participarea la întâlniri în absența acestua; vorbind pentru dansul
Intampina oaspeții și clienții, personal sau prin telefon;
Menține încrederea clienților și protejează operațiunile prin păstrarea confidențialității informațiilor.
Realizează proiecte prin atribuirea muncii personalului organizatoric, urmărirea rezultatelor.
Pregătește rapoarte prin colectarea și analizarea informațiilor.
Verificarea stocurilor de articole de birou; anticipând proviziile necesare; evaluarea produselor noi de birou; plasarea și expedierea comenzilor pentru livrări; verificarea primirea livrărilor.

CERINTE

Candidatul ideal:

Absolventa de studii superioare finalizate
Persoana serioasa, prezentabila, business
Cunostinte de MS Office - nivel avansat
Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat
Persoana organizata, perspicace, atenta la detalii
Atitudine pozitiva
Permis de conducere cat. B - avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu fix net + tichete de masa
Card de reduceri la o multitudine de restaurante
Abonament la sala
Pachet de servicii medicale

Bine ai venit! Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 15 ani servicii integrate de resurse umane. Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii? Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org sau la recrutare@smart-hr.org pentru a intra in baza de date. Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758 248 444 / +40 749 055 025 sau te asteptam pe www.smart-hr.org.