Event Hostess, Event manager.

Cyprus nLite

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cyprus nLite, este lider in organizarea de evenimente, specialistitii nostri cautand sa furnizeze continuu servicii de inalta calitate companiilor in lansarea de noi produse, brand building sau organizarea de evenimente comerciale.

CERINTE

Event Hostess:
- aspect fizic placut, persoana comunicativa, orientata spre client;
- persoana organizata, responsabila, punctuala;
- inaltime minim 1,65;
- disponibilitatea la deplasari la evenimente organizate in diferite zone ale tarii;

Reprezinta avantaj:
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala (engleza, franceza, italiana sau germana);
- cultura generala, capacitate de a conversa pe diverse subiecte generale;

BENEFICII OFERITE

Compania salarizeaza pay/event.
In functie durata si amploarea evenimentului:
- 35 euro/zi pentru evenimente de 1 sau 2 zile;
- 30 euro/zi pentru evenimente de 2 - 4 zile;
Se acorda bonusuri in functie de complexitatea evenimentului, activitatea intreprinsa.
Compania asigura trainingul si logistica necesara (cazare, diurna).

DESCRIEREA FIRMEI

We organize, we host, we make it happen!