English teacher for kids / Profesor engleza copii

Kidzone

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program part time (4 - 5 ore pe zi)
L-V: 15:00-20:00
Responsabilitati:
- predarea in totalitate in engleza
- pregatirea cursurilor si a materialelor
- discutia cu parintii despre progresul copiilor
- evaluarea continua a copiilor

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana iubitoare de copii de orice varsta
- limba engleza la nivel f avansat (sau nativ) certificat CELTA/ CETYL/ TEFL preferabil
- experienta de predat limba engleza la copii (de la 2 ani in sus) preferabil dar nu obligatoriu (dorinta de a invata si potential sunt mai importante decat experienta)
- persoana devotata, serioasa, dinamica, punctuala
- multa rabdare, flexibilitate
- imaginatie, simtul umorului
- dorinta de a face o diferenta in viata cuiva
- capacitatea de a lucra in echipa si individual
- poate incepe cat de curand posibl

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- training
- salar conform calificarii
- bonusuri, premii, in implicarea dezvoltarii continue a centrului

Centru de limba engleza intensiva pentru copii de la 2 ani in sus.

- metode si materiale moderne
- predare exclusiv in engleza
- grupe cu numar mic de copii