ELECTROMECANIC

IntegraHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Monitorizeaza si efectueaza interventii directe / activitati de reparatii si intretinere zilnice, preventive si/sau corective, impreuna cu echipa de mentenanta, cu scopul de a maximiza utilizarea echipamentelor si utilajelor, mentinand legatura cu personalul din productie.
• Urmareste activitatea de intretinere periodica, reglajele utilajelor de productie, controleaza si verifica instalarea, modul de operare, de intretinere si de reparare a masinilor si echipamentelor, si se asigura ca liniile de productie functioneaza in parametrii normali,conform specificatiilor tehnice. .
• Asigura derularea reviziilor periodice ale liniilor de productie, atat pe parte electrica, cat si mecanica;
• Participa efectiv la transferul tehnologic si instalarea si punerea in functiune a echipamentelor, conform standardelor companiei.

CERINTE

• experienta pe o pozitie similara minim 3-4 ani
• experienta intr-un mediu de productie
• cunostinte tehnice (mecanice si electrice) foarte bune
• autorizatie de Electrician emisa de ANRE (avantaj)
• spirit de initiativa cu predispozitie spre actiune
• capacitate de a lucra cu minimum de supervizare
• spirit de observatie si atentie la detalii
• seriozitate/responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix garantat (foarte bun)
Tichete de masa
Transport decontat
Compania angajatoare produce role transportoare / conveioare.

DESCRIEREA FIRMEI

IntegraHR - dedicat oamenilor
Suntem o echipa de specialisti cu 5 ani experienta in domeniu - dedicata dezvoltarii companiilor partenerilor nostri prin oferirea de servicii de resurse umane care sa sprijine managementul si angajatii in atingerea obiectivelor si performantelor dorite.

www.integrahr.ro