Electricieni Montare Instalatii Automatizate

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii multinationale cu profil tehnic din Cluj. Cautam 7 electricieni pentru montare de instalatii automatizate, avand ca responsabilitati principale:
- Pregatirea partilor ce urmeaza a fi asamblate conform schemelor electrice/mecanice;
- Selectarea tipului si a dimensiunilor corecte de cablu;
- Identificarea si separarea cablurile de control de cele de putere;
- Asamblarea mecanica a rafturilor si a tuturor componentelor adiacente;
- Realizarea tuturor crimparilor corespunzatoare;
- Testarea invertoarelor si raportarea rezultatelor in conformitate cu instructiunile de lucru;

CERINTE

- Studii medii tehnice;
- Experienta de lucru relevanta in domeniul electric;
- Cunostinte de Desen Tehnic;
- Cunostinte de Asamblare/Montaj;

BENEFICII OFERITE

La clientul nostru vei beneficia de un pachet salarial competitiv, un mediu de lucru profesionist si sprijin constant in dezvoltarea carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.