Economist Salarizare

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Eviden¿a ¿i calculul salariilor ¿i a c¿r¿ilor de munc¿
- Întocme¿te ordine de plat¿ pentru decontarea tuturor obliga¿iilor aferente salaria¿ilor
- Întocme¿te ¿i depune d¿ri de seam¿, declara¿ii, rapoarte statistice obligatorii cu privire la num¿rul de personal ¿i fondul de salarii.
- R¿spunde de arhiva personalului societ¿¿ii.
- Realizeaz¿ activit¿¿i de resurse umane (recrutare ¿i selec¿ie personal, evaluare personal, etc.)

CERINTE

- Studii superioare economice
- Experien¿¿ minim 1 an pe posturi similare
- Training-uri sau calific¿ri în Managementul Resurselor Umane (constituie avantaj)
- Cuno¿tin¿e de limba englez¿ (nivel avansat)
- Cuno¿tin¿e Ms Office (nivel avansat)
- Abilit¿¿i de organizare, planificare ¿i de munc¿ în echip¿

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire ¿i consultan¿¿ în management

Clientul nostru este Rematinvest, firm¿ cu capital româno-german, care desf¿¿oar¿ o gam¿ divers¿ de activit¿¿i în domeniul colect¿rii, prelucr¿rii ¿i comercializ¿rii materialelor refolosibile, la un înalt nivel de calitate.
www.rematinvest.ro