Economist Investitii - Limba Rusa

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te noua pe postul de Economist Investitii si fii pregatit pentru implicarea intr-o varietate de sarcini interesante si provocatoare!
Responsabilitatile tale principale includ:
- Analiza business-planurilor si conceptiilor pentru proiectele investitionale.
- Analiza eficientei proiectelor investitionale.
- Alcatuirea modelelor financiare pe proiectele investitionale.
- Formarea si prezentarea raportarii pe investitii.
- Examinarea celor mai bune practici in domeniu si formarea de propuneri privind optimizarea modelelor de proiecte investitionale.

CERINTE

- vorbirea fluenta a limbii ruse
- experienta de lucru in domeniul economic
- experienta pe un post similar- avantaj
- studii universitare in domeniul economic
- capacitate mare de invatare si adaptare
- deprinderi avansate de analiza si sinteza
- cunostinte avansate de operare in Microsoft Office (Word, Excel);
Cerem tuturor membrilor echipei noastre abilitati excelente de lucru in echipa si individual, orientare spre rezultate si dedicare pentru formarea profesionala continua.

BENEFICII OFERITE

La clientul nostru vei beneficia de un pachet salarial competitiv, un mediu de lucru profesionist si sprijin constant in dezvoltarea carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.