ECONOMIST

SC LUNCH BOX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificare registru de casa
Verificare jurnale TVA
Operare facturi diverse (servicii, clienti, etc.)
Deconturi/cheltuieli
Operare bonuri de consum si obiecte de inventar
Urmarire/recuperare de creante de la clienti
Urmarire solduri clienti/furnizori
Confruntare solduri clienti/furnizori
Completare instrumente de plata (CEC/BO)
Efectuare compensari datorii/creante
Verificare concordanta facturi utilitati/chirie/service/abonamente cu contract
Verificare contracte pentru facturi de servicii si obtinere facturi in original
Verificare bugete de venituri si cheltuieli
Participare la arhivare documente contabile

CERINTE

Absolvent studii superioare economice
Experienta min. 2 ani in contabilitate financiara (preferabil specializarea financiar-contabilitate)
Bune cunostinte de operare PC ( Excel, Word)
Cunoasterea legislatiei in vigoare
Atentie la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- masa de pranz asigurata
- posibilitatea de avansare intr-o firma cu renume in piata Clujului

In prezent, cu un numar de aproximativ 130 de salariati si 5 puncte de lucru, Sc Lunch Box by Exclusiv Catering Srl este cea mai mare societate de catering / organizari evenimente din Transilvania. Mai multe informatii despre noi puteti gasiti pe: www.exclusivcatering.ro