Economist

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista companie austriaca specializata in productie de harti tiparite si digitale, in vederea ocuparii postului de Economist.
Responsabilitati:
-operarea in programul de contabilitate Mesonic (in lb. germana)
-realizarea contabilitatii primare;
-completarea registrului de casa;
-inregistrarea facturilor in program;
-calcul de costuri.

CERINTE

Cerinte:
-studii superioare de specialitate;
-experienta in contabilitate (minim 3 ani);
-cunoasterea programelor de contabilitate (WinMentor, WixCount);
-cunostinte PC (Pachet Office);
-cunoasterea limbii germane/maghiare la nivel avansat (obligatoriu);
-abilitati de organizare, punctualitate si corectitudine;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- munca intr-o echipa tanara si dinamica.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.