ECONOMIST

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si verificarea documentelor primare: facturi, foi de parcurs, fise de magazie, etc.;
- mentinerea legaturii cu Directia Muncii, Finante, CAS, Banca, etc.;
- intocmirea de documente justificative;
- intocmirea documentelor de intrare: achizitii si livrari intracomunitare;
- arhivarea documentelor;

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- experienta pe un post similar (1-2 ani);
- excelente cunostinte de operare in programul Winmentor si pachetul Office;
- bune cunostinte de limba engleza;
- permis de conducere cat. B, cu experienta in condus;
- persoana ordonata, organizata si atenta la detalii;
- dinamism si sociabilitate.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de munca profesionist;
-posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

CLUJ-NAPOCA si ALBA-IULIA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE SMART TRAINING care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

CLUJ-NAPOCA - Sediul central

Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 744 70 44 70
Telefon/Fax: +40 264 45 06 08
Email: office@smart-training.ro

ALBA-IULIA

Adresa: str. Frederik Mistral, nr. 7, etaj II (cladire ITM)
Mobil: +40 741 217 054
Telefon/Fax: +40 258 830 838
Email: recrutare@smart-training.ro

Vizitati site-ul www.smart-training.ro !

SMART TRAINING recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o prestigioasa companie clujeana, specializata in importul si vanzarea de autovehicule comerciale.