Economist

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Trezorerie (previziune cash flow, intocmire ordine de plata, raportari zilnice);
- contabilitatea furnizorilor externi;
- contabilitatea sumelor acordate spre decontare salariatilor;
- evidenta asigurari de bunuri si persoane;
- contabilitatea TVA.

CERINTE

- Studii superioare economice
- Experien¿¿ minim 2 ani în domeniul fiananciar-contabil, preferabil într-o companie multina¿ional¿
- Cunostin¿e foarte bune de legisla¿ie fiscal¿ ¿i contabil¿
- Limba englez¿ - nivel mediu
- Cuno¿tin¿e temeinice de operare PC
- Persoan¿ comunicativ¿, organizat¿, meticuloas¿, cu spirit analitic ¿i de echip¿

BENEFICII OFERITE

Compania noastr¿ v¿ ofer¿ un pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra într-o echip¿ tân¿r¿ ¿i dinamic¿ ¿i sprijinul necesar de a v¿ construi o carier¿ în domeniu.

PharmaFarm este al 8-lea distributor pe piata farmaceutica de retail din Romania iar prin compania sa - Pharma Net - gestioneazaun lant de 14 farmacii.
Activitatea noastra de baza este focalizata pe distributia de produse farmaceutice si pe propriul lant de farmacii.