Economist

GUEST BOUTIQUE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam coleg, aflat la inceputul carierei profesionale, dornic sa se dezvolte, pentru a se alatura echipei noastre.

Activitatile postului implica:
- Inregistrarea in programul informatic al companiei, pe baza procedurilor interne de lucru potrivit reglementărilor contabile aplicabile, a documentelor financiar-contabile: facturi (furnizori interni si externi), extrase bancare, etc;
- Verificarea, inregistrarea si emiterea evidentelor privind deconturile de cheltuieli; intocmirea zilnica a registrului de casa
- Facturare
- Arhivarea documentelor care au fost verificate si inregistrate;
- Operarea si analiza incasarilor/platilor prin banca/numerar, urmarirea circuitului documentelor
- Gestionarea relatiei operationale cu furnizorii de produse si servicii – servicii de curierat si transport international, furnizori de materie prima si semifabricate
- Gestionarea relatiei de comunicare cu atelierele de confectii – intocmire, plasare comanda, vizualizare comanda
- Intocmire documente aferente receptiilor de produse, bonuri de consum

CERINTE

Daca:
- Ai studii economice
- Ai experienta de cel putin 2 ani in contabilitate
- Ai bune cunostinte de operare Microsoft Office, in special Excel;
- Demonstrezi acuratete, gandire logica, atentie si o capacitate buna de organizare/planificare
- Esti o persoana cu initiativa, responsabila, cu spirit de echipa
- Iti place sa comunici si poti relationa cu furnizorii si clientii, dovedind adaptabilitate la diverse situatii de interactiune profesionala
- Ai cunostinte de limba engleza – nivel mediu;

Si iti plac textilele cu personalitate si esti dispus sa cresti alaturi de noi... atunci te invitam sa ne vizitezi pe www.guestboutique.ro sau sa ne trimiti CV-ul tau pe email: office@guestboutique.ro si cineva iti va da un feedback negresit!

Mult Succes!

Fie că vorbim de industria hotelieră, fie că vorbim despre căminul nostru, în momentul în care ne trece pragul un oaspete, ne dorim ca experienţa lui în casa noastră să fie cât mai confortabilă şi plăcută.

GUEST BOUTIQUE a luat naştere din dorinţa de a veni în întâmpinarea clienţilor noştri şi de a-i ajuta să îşi răsfeţe oaspeţii care le calcă pragul, făcând din aceasta o experienţă de neuitat.

Şi pentru că dumneavoastră sunteţi oaspeţii noştri, am vrut să ne asigurăm că produsele pe care vi le oferim respectă elementele Fair Trade privind exploatarea persoanelor, standardele OEKO TEX 1000 privind aplicarea şi vopsirea materialelor iar calitatea produselor oferite va fi constantă în timp.