ECHIPA COMPLETA - SEF MAGAZIN, CONSILIERI VANZARI, CASIER

SC ZOOMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SEF MAGAZIN:
Organizarea si coordonarea activitatii de vanzare din magazin;
Conducerea echipei din magazin;
Gestiunea magazinului;

CONSILIERI VANZARI:
Promovarea profesionista a produselor magazinului;
Furnizarea tuturor informatiilor necesare potentialilor clienti;
Dezvoltarea unor relatii personalizate cu clientii, potentialii clienti ai magazinului;

CERINTE

Persoana organizata, comunicativa, orientata spre rezultate, care stie sa lucreze cu termene limita;
Cunostiinte de contabilitate primara;
Implicare activa in atingerea obiectivelor de vanzari;
Seriozitate, dinamism, dorinta de afirmare si perseverenta;
Persoana iubitoare de animale de companie;
Disponibilitate pentru lucru in doua schimburi;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv in functie de performanta;
Tichete de masa;
Training de specialitate;
Posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen mediu;

Retea de magazine specializate in vanzarea hranei si accesoriilor destinate animalelor de companie.