Director Zonal de Vanzari ¿¿¿ Zona Cluj, Salaj, Bihor, Satu-Mare, Maramures, Bistrita-Nasaud

SC VES SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura implementarea politicii de vanzari a societatii si managementul activitatii de vanzare;
Urmareste si raspunde ca vanzarea produselor sa se efectueze numai pe baza de contracte urrmarind incasarea contravalorii produselor la termenele stabilite
Coordoneaza activitatea distribuitorilor din zona alocata
Prospectarea pietei si monitorizarea concurentei
Dezvoltarea vanzarilor in zona alocata
Dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta relevanta in vanzari , domeniile FMCG sau Materiale de constructii constituie un avantaj
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
Persoana motivata si activa, orientata catre rezultat
Permis de conducere categoria B
Conostinte solide operare PC
Domiciliul stabil in zona alocata

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv ce include o componenta fixa si o componenta variabila ce depinde de performantele realizate
Masina, telefon

Fondata in anul 1978 ca o intreprindere producatoare de vase emailate pentru bucatarie, SC. VES SA. Sighisoara este astazi este o Societate Comerciala pe actiuni cu capital privat aflata in plin proces de restructurare si este producatoare de: vase de bucatarie emailate si teflonate, convectoare pe gaz, masini de gatit si incalzit cu combustibil solid, grill-uri pe gaz si combustibil solid, alte produse din tabla, emailate sau vopsite in camp electrostatic.
Gama larga a produselor, precum si orientarea catre nevoile clientului fac ca produsele noastre sa fie apreciate atat in tara, cat si la export in tari din Europa Centrala si de Est.