DIRECTOR TEHNIC - DEZVOLTARE IMOBILIARA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea activitatilor pentru fiecare proiect in parte/fiecare subordonat;
- organizarea activitatilor in cardul departamentului;
- coordonarea executiei proiectelor;
- gestionarea relatiilor cu institutiile, persoanele sau alti terti implicati in proiecte;
- controlul activitatilor derulate;
- raportari saptamanale/lunare catre superiori.

CERINTE

- studii superioare in domeniul constructii, instala¿ii sau arhitectura;
- minim 10 ani experienta in domeniu constructiilor;
- experienta anterioara in coordonarea de proiecte;
- experienta relevanta in operarea cu programe de project management;
- bun organizator, orientat spre rezolvarea sarcinilor;
- cunoasterea legislatiei in domeniu;
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- permis de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de dezvoltare a carierei profesionale;
- munca intr-un mediu profesionist;
- conditii de munca bune.

Smart Training, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista important dezvoltator imobiliar in selectia pentru postul de DIRECTOR AL DEPARTAMENTULUI TEHNIC