Director Regional Marketing-vânzări

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza forta de vanzari: recruteaza, formeaza, motiveaza, repartizeaza sarcinile si controleaza echipele de vanzari
- organizeaza diferite activitati comerciale, precum promovarea vanzarilor, publicitatea, relatii publice, participarea la expozitii
- elaboreaza planul de marketing si urmareste implementarea lui;
- planifica si organizeaza activitatile comerciale in ansamblul lor;
- coordoneaza activitatea comerciala coreland-o cu activitatea tehnica

CERINTE

- experienta in marketing-vanzari minim 3 ani (pe un post similar constituie avantaj)
- studii superioare (domeniul tehnic constituie avantaj)
- bune abilităţi de comunicare, persuasiune şi negociere
- abilităţi de colaborare, coordonare şi organizare
- permis de conducere
- operare PC
- limba engleză la nivel mediu
- domiciliul sau posibilitate de relocare în Cluj-Napoca

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motvant în funcţie de realizări
- posibilitati e dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire şi consultanţă în management

Clientul nostru este o importanta companie din domeniul serviciilor de paza si securitate