Director vanzari in turism

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Elaborarea strategiilor de promovare; studii de piata, propunerea de solutii pentru a creste vanzarile in agentiile din subordine: Baia Mare, Zalau, Sibiu, Cluj, Alba
-Deplasari in tara la agentiile arondate zonei, pentru a lua masuri in vederea cresterii vanzarilor si atingerea targetelor propuse.
-Stabilirea si atingerea targetului de vanzari lunar;
-Mentine o colaborare profesionala buna cu colaboratorii
-Gestionarea unui portofoliu de clienti si colaboratori existenti si atragerea de noi clienti si colaboratori.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba studii superioare in domeniul turistic, management, economic si experienta de 3 – 5 ani in turism, de preferinta pe o pozitie de conducere.
De asemenea, este binevenit un nivel avansat al limbii engleze si/sau franceze, aptitudini de lucru în echipă, abilitatea de a prioritiza, atitudine pozitivă, rezistenţă la stres.
Disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Mediu de munca placut, dinamic si motivant.
Pachet salarial atractiv, in functie si de nivelul vanzarilor, bonuri de masa.
Telefon mobil, masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern